Salon sieci Badura

Badura SA właściciel sieci salonów z obuwiem damskim i męskim otworzyła nowy sklep firmowy. Powstał on w Galerii Korona Kielce i mieści się na poziomie 0. Salon zajmuje powierzchnię 64 mkw. Jeszcze w 2012 roku firma planuje otwarcie kolejnego sklepu w City Center Rzeszów.

Jego otwarcie planowane jest na listopad 2012 roku. W październiku z kolei nastąpi zmiana lokalizacji salonu w łódzkim centrum Manufaktura. Wraz z przeprowadzką będzie się wiązał nowy wystój wnętrza i elementy wyposażenia.

Obuwie marki Badura można kupić nie tylko w punktach sprzedaży stacjonarnej, ale także za pośrednictwem sklepu internetowego. Jego klienci mogą kupić nie tylko buty, ale także akcesoria obuwnicze.

Spółka Badura SA powstała w 1982 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Wyroby spółki są sprzedawane zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 20 salonów własnych. Firma otwiera głównie salony w galeriach i centrach handlowych, a także przy reprezentacyjnych ulicach. Preferowana powierzchnia dla sklepów marki Badura to ok. 80-100 mkw.