Centrum Handlowe Arkadia

W warszawskim Centrum Handlowym Arkadia trwają prace remontowe w kilku salonach dużych sieci sprzedających odzież oraz obuwie. Otwarcie sklepu Diverse w nowej aranżacji, mierzącego 266 mkw. zaplanowano na 6 września 2012.

W sierpniu w nowych aranżacjach klienci będą mogli zobaczyć trzy inne butiki. Stefanel, który zajmuje 120 mkw. powierzchni po remoncie zostanie otwarte 11 sierpnia 2012. Salon obuwniczy Gino Rossi mierzący 186 mkw. w nowej odsłonie będzie można zobaczyć 24 sierpnia. Z kolei butik marki Kazar (139 mkw. powierzchni) zostanie ponownie otwarty 30 sierpnia.

Jak informowaliśmy w najbliższych tygodniach w Centrum Handlowym Arkadia pojawią się również nowi najemcy. W warszawskim centrum zostanie otwarty także pierwszy w Europie salon marki American Eagle Outfitters.

Butik znajdzie się na pierwszym piętrze i zajmie powierzchnię 739 mkw. W sklepie kultowej amerykańskiej marki znajdzie się szeroka oferta – od jeansów, będących flagowym produktem AEO, poprzez wszystkie części garderoby, po liczne akcesoria i dodatki. Z kolei 1 września 2012 r. rozpocznie działalność salon marki Marc O’Polo. Sklep zajmie powierzchnię 244 mkw. Marka specjalizuje się w dziedzinie miejskiego, nowoczesnego ubioru typu casual.

 Właścicielem CH Arkadia jest firma Unibail-Rodamco. W obiekcie znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową z multipleksem Cinema City.