Wizualizacja Galerii Korona Kielce

Na pierwszym poziomie w kieleckiej galerii otwarto salon polskiej marki kosmetycznej Ziaja. Sklep zajął powierzchnię 25 mkw. Marka Ziaja prowadzi już sprzedaż swoich produktów w kilku centrach handlowych na terenie Polski. Jej punkty sprzedaży można znaleźć m.in. w Galerii Nad Jeziorem w Koninie, CH Madison w Gdańsku czy CH Batory w Gdyni.

Sklep Ziaja wizualnie wyróżnia się na tle innych drogerii. Urządzony jest w odcieniach bieli. To celowy zabieg właścicieli lokalu, którym zależało na tym, aby osiągnąć efekt miejsca nieskazitelnego i czystego. Wszystko po to, by w tym lokalu klienci mogli poczuć się prawie jak w aptece, utożsamianej ze zdrowiem i pielęgnacją.

Firma Ziaja powstała w 1989 roku jako dzieło małżeństwa Zenona i Aleksandrę Ziaja. Przez ponad 20 lat swojej działalności osiągnęła pozycję jednej z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce. Marka Ziaja stała się również rozpoznawalna poza granicami naszego kraju. W swoim asortymencie firma oferuje kosmetyki pielęgnacyjne oraz preparaty lecznicze zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

W należącej do spółki Libra Project Galerii Korona Kielce na powierzchni blisko 93 tys. mkw. łącznie znajduje się 150 lokali handlowo – usługowych. Do najważniejszych z nich należą: fitness Pure Platinum, supermarket Piotr i Paweł, Royal Collection, Multikino, Zara czy Reserved.