Galeria Jeziorak

11 sierpnia 2012 roku oferta Galerii Jeziorak w Iławie poszerzy się o kolejnego najemcę. Na pierwszym piętrze obiektu zostanie tego dnia otwarty sklep popularnej sieci z odzieżą dziecięcą 5.10.15. Nowy najemca Galerii Jeziorak zajmie powierzchnię ponad 112 mkw.

Należące do Komex SA sklepy 5.10.15. tworzą jedną z największych sieci sprzedających ubranka, obuwie i akcesoria dla dzieci w Polsce. Liczy ona ponad 190 punktów sprzedaży. W pierwszej połowie 2012 roku otwarto ok. 20 sklepów i jak zapewnił w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Marek Czupryna, prezes firmy Komex SA, firma zamierza utrzymać podobne tempo rozwoju do końca 2012 roku.

Galeria Jeziorak jest usytuowana w samym centrum Iławy nad brzegiem jeziora Mały Jeziorak. Obiekt posiada kompleksową ofertę branż i firm nieobecnych bądź słabo reprezentowanych dotąd na mapie handlowej Iławy. Oferuje 40 lokali handlowo-usługowych położonych na dwóch kondygnacjach. Dla użytkowników galerii dostępny jest znajdujący się na ostatnim piętrze parking ze 140 miejscami postojowymi.

NAI Estate Fellows jest krajową firmą doradców nieruchomości, specjalizującą się w pośrednictwie, zarządzaniu nieruchomościami, zarządzaniu portfolio nieruchomości korporacji, najmie, obsłudze transakcji nabycia i sprzedaży nieruchomości, analizach inwestycyjnych oraz zarządzaniu projektami. Firma zajmuje się m.in. komercjalizacją i zarządzaniem Galerii Jeziorak w Iławie.