Galeria Malta

W poznańskiej Galerii Malta otwarto nowy lokal gastronomiczny. Blisko 55 metrów kwadratowych w Pasażu Niebieskim na poziomie +1 zajmie firma Yo Yogurt. Firma zajmuje się sprzedażą różnego typu wyrobów jogurtowych, w tym jogurtów mrożonych oraz naleśników jogurtowych.

Marka należy do włoskiej firmy Yo Yogurt S.R.L. Punkt sprzedaży sieci w Poznaniu jest pierwszym w Polsce otwartym przez Włochów.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w kraju, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie – w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness, szkoła tańca, liczne kawiarnie i restauracje.
Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania, na trasie przejazdowej z Międzynarodowego Lotniska Ławica.