Salon Giacomo Conti

Spółka Giacomo Conti, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży eleganckiej odzieży męskiej, uruchomi we wrześniu 2012 roku nowy salon franczyzowy w Galerii Bielawy w Toruniu. Na potrzeby sklepu właściciel marki wynajął lokal o powierzchni 113 metrów kwadratowych.

– Toruń nie jest ostatnią nową jednostką franczyzową, która zostanie otwarta w najbliższym czasie. Na koniec września planowane jest jeszcze jedno otwarcie, ale więcej informacji na ten temat ujawnimy po dopracowaniu wszystkich szczegółów – poinformował redakcję Retailnet.pl  Tomasz Drobiński, specjalista ds. marketingu Giacomo Conti.

Giacomo Conti s.c. należy do Zbigniewa Markowskiego i Karola Olejniczaka. Obecnie sieć składa się z 32 salonów, w tym  25 własnych i siedem franczyzowych. Ostatnio otwarto punkty sieci w Słupsku w CH Jantar, w Lublinie w Galerii Olimp oraz we wrocławskim  Sky Tower. Średnia wielkość salonów to około 100 mkw.

Salony marki Giacomo Conti oferują odzież męską. Firma sprzedaje stylowe garnitury i marynaki, koszule oraz okrycia wierzchnie.