Wizualizacja Parku Handlowego w Żyrardowie

Spółka Elbfonds Development wybuduje park handlowy w Żyrardowie pod Warszawą. Inwestycja składa się z pięciu niezależnych budynków o łącznej powierzchni handlowej około 8 tys. mkw. Będą tam funkcjonowały wolnostojące obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży do 2 tys. mkw. z możliwością podziału na mniejsze lokale. Przy obiekcie będzie funkcjonował parking na około 130 miejsc.

– Uzyskaliśmy już pozwolenie na budowę. Cały czas prowadzony jest proces komercjalizacji. Mamy podpisaną umowę najmu z siecią elektromarketów Mediaexpert. Ponadto trwają zaawansowane negocjacje z jednym z operatorów spożywczych. Będziemy informować na bieżąco jak tylko zostaną podpisane kolejne umowy najmu – powiedziała Redakcji Retailnet.pl Elżbieta Krawczyk, przedstawicielka inwestora, firmy Elbfonds Development sp. z o.o.

Park handlowy będzie zlokalizowany przy ul. 1-go Maja. Powstanie na działce o powierzchni 2,45 ha. Obiekt został zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Ozone z Wrocławia.

Należąca do Elbfonds Estate GmbH, Elbfonds Development sp. z o.o. jest firmą deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy Elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Obecnie Elbfonds buduje obiekty handlowe w Ciechanowie, Poznaniu, Janowie Lubelskim, Piekarach Śląskich, Myśliborzu, Żyrardowie, Kutnie, Głogowie oraz w Szczecinie. Jednocześnie- jak podkreślają przedstawiciele spółki- intensywnie poszukuje nowych działek na których można zbudować obiekty handlowe.