Salon sieci Grey Wolf

Oferta Centrum Handlowe Jantar w Słupsku powiększyła się o markę odzieżową dla kobiet. W ostatnich dniach w galerii otwarto bowiem salon marki Grey Wolf. Jest to już ósmy salon własny firmy Grey Wolf. Butik zajął powierzchnię około 60 mkw.

Firma Grey Wolf powstała w 1994 roku. Pierwsze stoisko firmowe otwarto w 2000 roku w Toruniu. Odzież marki skierowana jest do kobiet aktywnych, które lubią łączyć elegancję z wygodą. Całość kolekcji dopełniają dodatki takie jak biżuteria i torby. Obecnie Grey Wolf posiada salony firmowe w całej Polsce i cały czas rozwija swoją sieć.

Butiki marki można znaleźć m.in. w CH Karolinka w Opolu, CH Alfa w Białymstoku, CH Klif w Gdyni, Galeii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Emka w Koszalinie czy CH Panorama w Poznaniu. Firma posiada łącznie z franczyzowymi około 50 salonów głównie w centrach handlowych.

Odzież marki Grey Wolf można kupić poza salonami stacjonarnymi także za pośrednictwem sklepu internetowego.

W maju 2012 roku nastąpiło otwarcie ostatniej rozbudowywanej części Centrum Handlowego Jantar, która pełni rolę rozrywkowo-handlową. Tym samym cała powierzchnia galerii została zwiększona do 46 tys. mkw. Największą atrakcją nowej części jest pierwsze duże kino w Słupsku – Multkino. Właścicielem obiektu jest spółka Mayland Real Estate.