Galeria Mazovia

Międzynarodowa sieć obuwnicza Kari otwiera salon w Galerii Mazovia w Płocku we wrześniu 2012 roku. Powstanie on  na poziomie +1 i zajmie powierzchnię około 227 mkw. Salony sieci Kari działają w Polsce, Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie.

Oprócz butow dla kobiet i mężczyzn w wieku 20-45 lat, sklepy Kari oferują szeroką gamę akcesoriów i produktów sezonowych.

– Jestem przekonany, że odwiedzający nas klienci z zadowoleniem przyjmą ofertę nowego salonu Kari -stwierdza Krzysztof Kopytowski, dyrektor Galerii Mazovia- Kolekcja Kari daje im komfort większego wyboru spośród atrakcyjnych linii, stylów i konkretnych wzorów.

Oferta Kari – podkreśla Joanna Wiewiórowska, odpowiedzialna za marketing sieci- jest tworzona z myślą o wymagających klientach, którzy lubią bawić się modą tworząc kompletny wizerunek. Szeroki wybór, ciekawe wzornictwo i atrakcyjne promocje zadecydowały o ogromnym sukcesie dotychczasowych sklepów Kari.

Kari to  sieć dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku. W ciągu zaledwie 2 miesięcy, od maja do czerwca 2012 uruchomiono w Polsce pierwsze 10 salonów. Otwarcia pakietowe to nie nowość na polskim rynku, ale zawsze stanowią poważne wyzwanie organizacyjne. Cieszymy się z naszego sukcesu, bo przecież taki wynik to niejednokrotnie roczny wynik ekspansji dla całej sieci. Już teraz jesteśmy gotowi do następnego sezonu z pakietem otwarć kolejnych naszych salonów – powiedział Krzysztof Barański, odpowiedzialny za ekspansję sieci Kari.

Od początku obecności na rynku polskim marka Kari otworzyła sklepy m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Koszalinie, Rzeszowie, Sosnowcu, Tarnowie i stworzyła ponad 100 nowych miejsc pracy.
Sieć planuje dalszą ekspansję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Powierzchnia całkowita Galerii Mazovia to ponad 54 tys. mkw., a jej powierzchnia handlowa sięga 28 tys. mkw. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się ponad 110 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, kino oraz fitness i plac zabaw dla dzieci. Na bezpłatnym parkingu mieści się 780 samochodów.

Zarządcą Galerii Mazovia jest Jones Lang LaSalle. Inwestorem obiektu jest Lewandpol spółka z o. o.