Galeria Graffica

W spółce Star Europa Holding poinformowano redakcję Retailnet.pl, że firma nie ma w planach sprzedaży galerii. W regionalnych mediach pojawiła się w ostatnim czasie informacja, jakoby inwestor planował sprzedaż Galerii Graffica w Rzeszowie i przygotowywał ogłoszenie przetargu. 

Galeria Graffica to centrum handlowo-usługowe w Rzeszowie. Obiekt powstał w miejscu gdzie miały wczesniej siedzibę Rzeszowskie Zakłady Graficzne. Galeria Graffica to nowoczesny kompleks z częścią hotelowo-gastronomiczną, biurami i salą konferencyjną. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 22 tys. mkw. Powierzchnia najmu to 15 tys. mkw.

W centrum znajduje się kilkadziesiąt sklepów, w tym m.in. Cropp, Diverse, Smyk, Vistula, Monnari, Mohito, H&M, Hexeline, Reserved, Royal Collection i wiele innych. Dla klientów przewidziano parking na 600 miejsc.

Star Europa Holding sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją projektów branży handlowej i budowlanej. Istnieje na rynku od roku 1990 i prowadzi działalność na terenie całego kraju. Firma buduje m.in. kompleks City Center Rzeszów, który ma zostać otwarty 9 listopada 2012 roku.