Salon Ryłko

Spółka obuwnicza Ryłko w 2011 roku poszerzyła sieć sprzedaży o 6 lokali na terenie kraju. Takie tempo rozwoju zamierza utrzymać również w tym roku. Wszystkie sklepy zostaną zlokalizowane w galeriach handlowych.

W lipcu 2012 roku uruchomiono salon marki Ryłko w Galerii Leszno. Właściciel na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni około 100 metrów kwadratowych, który znajduje się na pierwszym piętrze obiektu.

Natomiast do końca maja 2012 roku spółka otworzyła cztery salony w centrach handlowych m.in. w Galerii Słonecznej w Radomiu (pow. 70 mkw.), w CH Auchan w Komornikach/k Poznania (pow. 75 mkw.) salon w nowej odsłonie w Plaza Sosnowiec oraz w Plaza Toruń. (pow. 100 mkw.).

Ryłko sp. z o.o. jest polska firmą, która od 15 lat pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także torebki i portfele. Proces produkcji wyrobów Ryłko jest prowadzony wyłącznie na terenie w Polski. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi również sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy. Spółka otwiera punkty własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw.