Wizualizacja Galerii S

Nowopowstająca Galeria S łącznie z istniejącymi już obiektami oraz z zintegrowanym zabytkowym budynkiem banku będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Siedlcach. Będzie ona zlokalizowana na ulicy Wojskowej 3 przy skrzyżowaniu z ulicami Piłsudskiego i Armii Krajowej.

Inwestorem galerii jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Obiekt będzie miał 3 poziomy i dysponował 34 tys. mkw. powierzchni najmu. W galerii znajdzie się 160 lokali handlowych, strefa food court, restauracje, kawiarnie, multiplex z pięcioma salami oraz market spożywczy o powierzchni 2 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie parking na 850 miejsc. Otwarcie Galerii S zaplanowano w IV kwartale 2013 roku.

Główne wejście do Galerii usytuowane jest bezpośrednio za zabytkowym budynkiem banku. Dostęp umożliwiają dwa pasaże od ulicy Piłsudskiego i Wojskowej. Dojście do galerii zapewnione będzie również poprzez budynek banku. Dogodna komunikacja wokół obiektu, dodatkowa sygnalizacja świetlna oraz zaprojektowane pasy ruchu, a także parking na 850 samochodów ułatwi dostęp zarówno pieszym jak i zmotoryzowanym.

Dużą ilość dziennego światła zapewnią zaprojektowane świetliki dachowe. Powoduje to, iż wszystkie kondygnacje są doskonale doświetlone. Tworza tym samym estetyczne, przestronne pasaże handlowe.

Inwestorem i generalnym wykonawcą obiektu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna była firma Bulak Projekt.

Komercjalizatorem obiektu jest spółka Aspenn. Kontakt Agnieszka Michalczewska, tel. 504 290 454, [email protected]

Galeria S zostanie zaprezentowana podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl