Wizualizacja City Center Rzeszów

W City Center Rzeszów  7 sierpnia 2012 roku inwestor przekazał najemcy lokal w którym powstanie salon Smyk Magastore. Pod względem wielkości jest to największy sklep w tej galerii handlowej. Ma powierzchnię 2,3 tys mkw. i zlokalizowany jest na 2 kondygnacjach budynku.

– Przekazywanie lokali handlowych przebiega sukcesywnie już od kilkunastu tygodni. Proces odbywa się zgodnie z założonym harmonogramem – mówi Daniel Słuchocki, wiceprezes firmy Star Europa Holding. – W lokalach, które przekazaliśmy do tej pory najemcom trwają obecnie prace adaptacyjno-wykończeniowe.

Tak samo sprawnie i bez opóźnień toczą się prace budowlane i wykończeniowe obiektu City Center- podkreśla inwestor. Na pasażach układane są płytki i montowane sufity podwieszane. Trwają prace instalacyjne wind i schodów ruchomych. Montaż elewacji zewnętrznej budynku został już ukończony w 75 proc. Ponadto na zewnątrz trwają prace drogowe, w tym m.in. asfaltowanie dróg wokół budynku.

City Center Rzeszów to wielofunkcyjny obiekt, który będzie miał 135 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 42 tys. mkw. handlowej. Na terenie kompleksu znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Oficjalne otwarcie odbędzie się 9 listopada 2012 roku.