Wizualizacja Ptak Outlet

Zarząd Centrum Targowego Ptak SA podpisał kolejne umowy najmu w powstającym w Rzgowie koło Łodzi centrum outletowym Ptak Outlet. Powstanie tam m.in sklep obuwniczy Venezia oraz odzieżowy Unisono, należące do firmy I.O.Venezia sp.j.

Obydwa salony zostana otwarte 13 października 2012 roku i znajdą się naprzeciwko sklepu Reeboka i Big Stara w korytarzu po stronie food courtu. Salon Venezia zajmie powierzchnię 120 mkw., a Unisono 100 mkw.

Obiekt Ptak Outlet powstaje na obszarze 80 tys. mkw. w Rzgowie przy drodze krajowej Cieszyn – Gdańsk. Ma to być największe centrum outletowe w Polsce. Jego powierzchnia najmu sięgnie 27 tys. mkw. i znajdzie się tam docelowo ponad 140 sklepów. Obiekt będzie wyróżniał się architekturą nawiązującą do XIX-wiecznej fabrykanckiej Łodzi.

Inwestorem Ptak Outlet jest działające na rynku od 1993 roku Centrum Targowe Ptak SA. Jest to największe w Polsce, a także w Europie, centrum handlu hurtowo-detalicznego. Wchodzi w skład Holdingu Ptak.

Firma I.O.Venezia sp.j. działa od 1996 roku. Salony marki Venezia znajduja się w znanych galeriach handlowych. Oferują obuwie damskie i męskie oraz galanterię skórzaną: kurtki i płaszcze, torby, rękawiczki, portfele oraz paski.

Oferta I.O.Venezia została uzupełniona w 2008 roku przez odzież marki Unisono. Stroje Unisono, podobnie jak buty Venezia projektowane i szyte są we Włoszech. Krótkie serie i częste dostawy stwarzają możliwość komponowania ciekawych połączeń i zapewniają różnorodną kolekcję.