Jan von Lewinski, dyrektor zarządzający Antan Development Polska

– Mimo powszechnej opinii, że świat się zmniejsza, a co za tym idzie kontakty i prowadzenie biznesu w różnych krajach jest coraz łatwiejsze, w dalszym ciągu bezpośrednie spotkania to klucz do osiągania zamierzonych celów. Shopping Center Forum 2012 to jedna z tych niewielu okazji, kiedy wszyscy deweloperzy mają możliwość łatwego i bezpośredniego kontaktu z kluczowymi najemcami, konkurentami i ludźmi z szeroko pojętej branży nieruchomości komercyjnych – mówi Jan von Lewinski, dyrektor zarządzający Antan Development Polska.

– Panele dyskusyjne, w których mam możliwość uczestniczyć są dla mnie nie tylko możliwością do wymiany zdań i opinii pomiędzy kadrą najwyższego szczebla, ale także okazją do przekazania wiedzy i spostrzeżeń osobom, które dopiero zdobywają doświadczenie w branży. Jako Antan Development Polska nie możemy sobie pozwolić na naszą nieobecność w Warszawie podczas najbliższej edycji Shopping Center Forum.

Spółka Antan Development Polska podczas targów Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 zaprezentuje dwie inwestycje komercyjne: Galerię Calisia i Galerię Bolesławiec City Center. Projekty obiektów będą dostępne przy stoisku 7.3. Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl

Galeria Calisia będzie znajdować się w niewielkiej odległości od centrum Kalisza, bezpośrednio przy głównej Alei Wojska Polskiego, przy skrzyżowaniu ulic Serbinowskiej i Młynarskiej.

Galeria Calisia będzie miała około 20 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obiekt powstanie na działce wielkości 22,6 tys. mkw., która położona jest w otoczeniu wielotysięcznych osiedli mieszkaniowych. Miejsce jest dobrze skomunikowane oraz widoczne z każdego kierunku. W obiekcie funkcjonować będzie między innymi kino. W Galerii planowany jest parking na ok. 1000 miejsc.

Galeria Bolesławiec City Center została zlokalizowana przy ulicy Asnyka w Bolesławcu. W ramach projektu powstanie czteropiętrowy budynek biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni około 10 tys. mkw., w tym część handlowo-usługowa zajmie powierzchnię 4,6 tys. mkw. Projekt galerii przygotowała firma architektoniczna Rhode Kellermann Wawrowsky.

W części handlowo-usługowej (4,6 tys. mkw. pow. najmu) funkcjonować będzie ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym i salonem RTV-AGD. Z czterdziestu lokali handlowo-usługowych pięć będzie miało powierzchnię od 200 mkw. do 1 tys. mkw. Powierzchnia pozostałych trzydziestu pięciu lokali nie przekroczy 200 mkw. W centrum według zamierzeń dewelopera mają znaleźć się sklepy renomowanych firm odzieżowych oraz lokale usługowe i gastronomiczne. Wśród zdeklarowanych najemców galerii są m.in.: Polo Market, Rossmann, Pepco, Apteka.