Salon sieci 4F

W Galerii Kazimierz otwarto piąty salon firmowy 4F w Krakowie.  Jest to już ósme otwarcie sklepu firmowego w 2012 roku. Krakowski salon zajął powierzchnię ponad 290 mkw. i został zaaranżowany według nowego konceptu architektonicznego.

Również w sierpniu 2012 roku otwarto większy sklep 4F na terenie Factory Wrocław.  Do tej pory powierzchnia sklepu wynosiła 135 mkw. Po nowym otwarciu zajmuje 253 mkw. Sieć sprzedaży 4F liczy obecnie blisko 90 sklepów firmowych i ponad 100 stoisk partnerskich.

Marka 4F została opracowana oraz stworzona przez OTCF sp. z o.o – firmę działającą na polskim rynku odzieżowym od ponad 17 lat.  W obecnej postaci pojawiła się po raz pierwszy kilka lat temu, kiedy to wyewoluowała ze stworzonej w 2002 roku marki 4FUN. Obecnie OTCF sp. z o. o. Jest wiodącym w Polsce producentem odzieży i sprzętu sportowego, a także właścicielem marek: FOB, Outhorn oraz Wild Nature.

4F to marka skierowana zarówno dla wielbicieli aktywnego wypoczynku, jak i sportowych pasjonatów. Firma nawiązała też ścisłą współpracę z czołowym polskim skoczkiem, Kamilem Stochem, który od ubiegłego sezonu został twarzą marki. Produkty marki można zakupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.