Wojciech Normand, wiceprezes Deichmann Obuwie

Przedstawiciele firmy Deichmann właściele jednej z najwirekszych w w Polsce  sieci sklepów z obuwiem, będą uczestniczyć we wrześniowym Shopping Center Forum 2012. Spółka planuje dalszy rozwój swej sieci salonów, a Forum jest doskonałym miejscem do spotkań i rozmów pomiędzy najemcami i właścicielami centrów handlowych.

 – Firma Deichmann w swojej koncepcji rozwoju dużą wagę przykłada zarówno do aktywności w dużych aglomeracjach, jak również do obecności w mniejszych miejscowościach, liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców – mówi Wojciech Normand, wiceprezes zarządu Deichmann-Obuwie sp. z o.o. Jak deklaruje, Deichmann zamierza sukcesywnie wypełniać białe plamy na mapie Polski i docierać do coraz większej rzeszy klientów, którzy po buty nie będą musieli już jeździć do dużych miast

-Deichmann zamierza również rozwijać działalność swojego istniejącego sklepu on-line, w niedalekich planach zamierza również udostępnić klientom aplikacje umożliwiającą zakup obuwia za pomocą telefonu komórkowego.

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Posiada obecnie ponad 3 tys. sklepów w 22 krajach i zatrudnia przeszło 3 tys. pracowników.