Logo marki Hebe

Grupa Jeronimo Martins, w której skład wchodzą spółki JMP SA, JMDiF sp z.o.o oraz Bliska sp. z o.o. rozwija nowy projekt biznesowy w Polsce. Pierwsza drogeria Hebe została otwarta w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 11. Obecnie działa 17 drogerii sieci, m.in. w: Warszawie, Legionowie, Mławie, Rawie Mazowieckiej, Tczewie, Łodzi, Tarnowie, Busko- Zdroju, Nowym Dworze Mazowieckim, Otwocku, Chorzowie, Mławie, Ciechanowie i Żyrardowie. Do końca 2012 roku planowane są otwarcia m.in. w Toruniu, Opolu, Gdyni, Pruszkowie, Częstochowie, Kaliszu, Kielcach, Poznaniu, Raciborzu, Wrocławiu, Częstochowie oraz Warszawie.

Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z przystępnymi cenami. W Hebe klienci mogą znaleźć produkty do makijażu, preparaty i akcesoria do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, perfumy czy dezodoranty. W każdej drogerii znajduje się również strefa poświęcona dermokosmetykom. Ponadto w Hebe znajdują się też akcesoria tj. biżuteria czy dekoracje do domu, a także książki.

Obok samodzielnie istniejących drogerii Hebe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Otwocku zostały otwarte apteki, które są połączone z drogeriami. W kolejnych latach spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, do której należy marka planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego. W ciągu najbliższych lat firma planuje systematyczny rozwój i otwieranie kolejnych placówek w największych miastach Polski.

O projekcie drogerii Hebe będzie można dowiedzieć się więcej podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012.