Salon Stefanel

W Centrum Handlowym Klif Warszawa, zarządzanym przez BNP Paribas Real Estate w sierpniu 2012 ponownie uruchomiono salon włoskiej marki Stefanel. To drugi otwarty w Polsce sklep  zaprojektowany i zrealizowany według nowego pomysłu.

Lokal o powierzchni 155 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze galerii. Charakteryzuje go przestronność, jasna aranżacja i włoskie, nowoczesne meble. Autorem projektu jest londyńskie studio projektowe Sybarite, pracujace  dla takich marek jak Marni czy Alberta Ferenti.

W latach 80 otwarty został pierwszy sklep włoskiej sieci Stefanel. Marka Stefanel oferuje w swych salonach odzież damską i męską. Stefanel posiada w Polsce 13 salonów  m.in.: w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i w Krakowie.

Centrum Handlowe Klif Warszawa ma 18 tys. mkw. Powierzchnii najmu. Najemcami obiektu sa m.in.   Baldinini, Guess, Gant, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, TruTrussardi, iBlues oraz Marella.

W Centrum Handlowym Klif Warszawa znajduje się 107 najemców. Właścicielem obiektu jest firma Paige Investments sp. z o.o. należąca do PBW Real Estate Fund N.V. Firmą zarządzającą galerią jest BNP Paribas Real Estate Advisory oraz Property Management Poland sp. z o.o. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Jones Lang LaSalle.