Salon sieci Saturn

Saturn w CH Manufaktura będzie drugim marketem tej sieci w Łodzi, po otwartym w  2010 roku sklepie w Centrum Handlowym Port Łódź. Powierzchnia sklepu wyniesie 4,6 tys. mkw. Sklep Saturn w Manufakturze zostanie otwarty 30 sierpnia 2012 roku. Trwa tam zatowarowanie i układanie artykułów na półkach.

– Manufaktura to świetna lokalizacja – mówi Sebastian Halko, dyrektor marketu Saturn – Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, o których zadba 70 kompetentnych pracowników Saturna.

Saturn w Manufakturze będzie siedemnastym marketem sieci w Polsce. Jak wszystkie sklepy marki, nowo otwarty salon zaoferuje kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio oraz e-booków.

Pierwszy sklep Saturn powstał w 1961 roku w Niemczech. Dziś marka jest obecna w 12 krajach (Austria, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luxemburg, Niemcy, Polska, Rosja, Szwajcaria, Węgry, Włochy i Turcja) i liczy ponad 460 marketów. Do Polski marka wkroczyła w październiku 2004 r. Dwa pierwsze sklepy sieci zostały uruchomione w Warszawie: w Centrum Handlowym Arkadia oraz Centrum Handlowym Janki. Markety sieci Saturn należą do Media Saturn Holding Polska sp. z o.o.