Wizualizacja City Center Rzeszów

– Komercjalizacja galerii City Center Rzeszów przebiega sprawnie co oznacza, że prawie cała powierzchnia handlowa została już wynajęta. Zostało dosłownie kilka lokali, w zakresie których toczą się ostatnie rozmowy z przyszłymi najemcami. Oceniamy, że 3 procent powierzchni handlowo-usługowej została jeszcze niewynajęta – informuje redakcję Retailnet.pl Robert Podkulski, marketing manager.

Proces przekazywania lokali najemcom przebiega sukcesywnie już od kilkunastu tygodni.

– Podpisaliśmy już blisko 60 protokołów odbioru powierzchni handlowych. Pierwszy lokal przekazany został multipleksowi Helios, następne były: C&A, H&M, KFC, Cubus, marki Inditexu, Hexeline, Costa Caffee, a także z marka Promod. W ubiegłym tygodniu został przekazany lokal pod salon Smyk Magastore. Pod względem wielkości jest to największy sklep w City Center Rzeszów. Ma on powierzchnię 2,3 tys. mkw. i zlokalizowany jest na 2 kondygnacjach budynku – dodaje Robert Podkulski. – W lokalach, które przekazaliśmy do tej pory najemcom trwają obecnie prace adaptacyjno-wykończeniowe.

City Center Rzeszów to wielofunkcyjny obiekt, który będzie miał 135 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 42 tys. mkw. handlowej. Na terenie kompleksu znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Oficjalne otwarcie odbędzie się 9 listopada 2012 roku.

Inwestor zaprezentuje City Center Rzeszów podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Wiecej na www.scf2012.retailnet.pl