Salon Lancerto

Lancerto SA, właściciel sieci salonów z elegancką odzieżą męską, w najbliższym czasie planuje otworzyć trzy nowe punkty sprzedaży w centrach handlowych w Szczecinie, Łodzi i Rzeszowie. Tym samym sieć salonów Lancerto w Polsce do końca roku obejmie dwadzieścia sześć placówek.

Najbliższe otwarcie salonu Lancerto zostało zaplanowane na 29 września 2012 roku. w Szczecinie i zbiegnie się z otwarciem nowego centrum handlowego Outlet Park Szczecin. Będzie to drugi salon marki w tym mieście.

– Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów, a ponieważ aktualnie funkcjonujący salon w Szczecinie nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem, zdcydowaliśmy się na otwarcie kolejnego – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA – Ponadto, dokładamy starań, aby Lancerto pojawiało się w lokalizacjach, które przyciągają dużą liczbę klientów, a ponieważ centrum Outlet Park przygotowało naprawdę atrakcyjną ofertę, możemy być spokojni o frekwencję  – dodaje.

Natomiast w październiku i listopadzie Lancerto zadebiutuje w Łodzi oraz w Rzeszowie otwierając swoje pierwsze placówki w tych miastach. – Ten rok zamkniemy z pięcioma nowymi salonami na koncie, jednak nie ukrywam, że szczególnie cieszymy się z listopadowego otwarcia salonu w rzeszowskim City Center. – mówi Tomasz Ciąpała. – Mimo, że Łańcut, z którego pochodzi Lancerto, leży kilkanaście kilometrów od Rzeszowa, do tej pory nie mieliśmy tam swojego salonu – na szczęście teraz się to zmieni.

Specjalnie dla klientów odwiedzających nowo otwarte salony w Szczecinie, Łodzi i Rzeszowie, Lancerto zaplanowało atrakcyjne rabaty i promocje.
Obecnie w ramach sieci funkcjonują 23 butiki. Strategia firmy przewiduje, że średnia powierzchnia sklepu w galerii handlowej to 80 mkw.

Lancerto należąca do Lancerto SA to polska marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji klasycznej mody męskiej. Firma powstała w 2007 roku. Firma zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Strategia Lancerto zakłada stworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej, skupionej w 19 największych miastach Polski. Kolekcje Lancerto sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale także na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony Lancerto oferują pełen asortyment mody męskiej: garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, buty, kurtki, swetry, paski, spinki, szale, parasole, akcesoria ślubne (kamizelki i muszniki).