Tomasz Piątkowski, prezes firmy Ski Team

Nowy, dziesiąty  sklep firmy Ski Team zajmie powierzchnię tysiąca mkw. Jak podkreślają przedstawiciele spółki o otwarciu sklepu w Krakowie zdecydowano ze względu na dobrze prosperujący salon na  Górnym Śląsku.

– Po blisko 365 dniach mamy już pewność, że mieszkańcy Górnego Śląska preferujący aktywny styl życia znaleźli szeroką ofertę odzieży, sprzętu rowerowego, turystycznego, narciarskiego i snowboardowego.  Stąd blisko po roku, 18 sierpnia 2012 roku z dumą możemy ogłosić otwarcie naszego nowego sklepu w Krakowie, który spełni oczekiwania pasjonatów sportu również w województwie małopolskim – informują przedstawiciele firmy Ski Team.

– Nasz nowy krakowski sklep Ski Team mieścić się będzie w Futura Park, którego częścią jest również Factory Outlet. Lokalizacja w Modlniczce tuż przy autostradzie A4 daje komfort dotarcia do naszego nowego punktu, przy którym znajduje się parking na 1400 miejsc postojowych – mówi Tomasz Piątkowski, prezes firmy Ski Team. 

Salony Ski Team należą do Ski Team sp. z o.o. W asortymencie firmy znajdują się: odzież, jak i sprzęt narciarski i snowboardowy oraz rowery akcesoria turystyczne. Ski Team oferuje sprzęt i produkty znanych oraz renomowanych marek.

Ski Team poza sprzedażą w placówkach stacjonarnych umożliwia także zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego.