Konstanty Strus

PB Konstanty Strus buduje dwa wielkopowierzchniowe obiekty handlowe – Galerie Jurowiecką w Białymstoku oraz Galerię S w Siedlcach. Oba centra handlowe zostaną zaprezentowane przez firmę podczas wrześniowego Shopping Center Forum 2012.

– Nie zamykam się na inne regiony, teraz jednak koncentruję się na tych dwóch projektach handlowych. Zawsze oceniam swoje możliwości realnie. Równolegle inwestujemy w rynek mieszkaniowy, ale nie wykluczam budowy następnych centrów handlowych w przyszłości tym bardziej, że warto przyjrzeć się mniejszym miastom. Podczas najbliższych targów Shopping Center Forum będę miał okazję popatrzeć na projekty innych deweloperów i porozmawiać z najemcami – mówi Konstanty Strus, właściciel firmy.

Galeria Jurowiecka będzie posiadać 25 tys. mkw. powierzchni GLA. Obiekt ma posiadać docelowo 5 kondygnacji. W centrum handlowym znajdzie się 3-gwiazdkowy hotel oraz wielosalowe kino o powierzchni ok. 2 tys. mkw. Na poziomie -2 powstanie parking z 450 miejscami parkingowymi. Obiekt będzie posiadał też odrębny parking dla gości hotelowych.

Galeria S zaoferuje najemcom 34 tys. mkw. powierzchni GLA. W centrum handlowym znajdzie się 160 lokali handlowych. Dla klientów zostanie przygotowany parking na 850 miejsc. W części rozrywkowej znajdzie się 5-salowy multiplex. 

Inwestor zaprezentuje obiekty podczas Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Więcej na www.scf2012.retailnet.pl