Punkt sprzedaży marki Cigger

Galeria Tęcza w Kaliszu to kolejne miejsce, w którym otwarto w systemie partnerskim punkt sprzedaży papierosów elektronicznych marki Cigger. Tym samym liczba partnerskich punktów sprzedaży sieci wzrosła do siedmiu.

Poza centrum handlowym w Kaliszu działają one także w galeriach: Alfa w Białymstoku i Olsztynie, Słowiańskiej w Zgorzelcu, Głogów w Głogowie, Plaza w Toruniu oraz w galerii handlowej w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonach firmowych oraz w około 40 punktach na terenie kraju.

– Tak szybki rozwój to efekt przede wszystkim bardzo dokładnego przygotowania się do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger i niezbędnych akcesoriów. Trwały one cały ubiegły rok. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej – mówi Mariusz Rajzner, wicedyrektor New Smoke sc. – Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim Prowadzimy intensywne rozmowy z potencjalnymi partnerami.

Na rynku marka Cigger obecna jest od grudnia 2011 roku. Obok e-papierosów firma posiada w ofercie wkłady, atomizery, około 50 smaków liquidów, baterie oraz innego typu akcesoria. Można je kupić także w sklepie internetowym firmy. Punkty sprzedaży Cigger mają około 10 mkw. powierzchni.