SESCOM

– Po raz kolejny zdecydowaliśmy się wziąć udział w Shopping Center Forum & Trade Fair. To dla nas wspaniała okazja do tego, by spotkać się z klientami i ekspertami z branży, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o trendach i oczekiwaniach rynkowych – mówi Sławomir Kądziela, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu SESCOM SA.

SESCOM SA oferuje kompleksowe usługi serwisu technicznego w obiektach sieciowych oraz wielkopowierzchniowych obiektach stacjonarnych na terenie całego kraju, a także w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Niemczech. Firma zarządza serwisem technicznym oraz wykonuje prace serwisowe klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania (HVAC) oraz elektryczno-budowlane.

Ofertę SESCOM SA na rynku technicznego facility management wyróżnia rozbudowana sieć serwisów technicznych, autorskie technologie – SES Support  i SES Control – do zarządzania serwisem oraz zwiększania efektywności energetycznej nieruchomości, a także specjalistyczna wiedza i doświadczenie Biura Inżynierów SESCOM.

Na tegorocznej edycji Shopping Center Forum przedstawiciele SESCOM będą rozmawiać o strategii Sescom 2016, ekspansji firmy i ofercie obejmującej Europę Środkową. Więcej informacji na temat firm biorących udział w Forum na stronie www.scf2012.retailnet.pl.