Salon Olsen

Spółka Olesen Fashion, która sprzedaje odzież damską, w sierpniu 2012 roku otworzyła salon w Centrum Handlowym Atrium Targówek w Warszawie. Właściciel na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni 80 metrów kwadratowych. Jeszcze w 2012 roku planowane jest otwarcie salonu firmowego w nowopowstającym kompleksie City Center w Rzeszowie.

Obecnie marka Olsen posiada 15 salonów firmowych w dużych miastach Polski. Średnia powierzchnia salonu to 90 mkw. Marka Olsen jest również obecna z dużymi stoiskami w sieci Royal Collection oraz w partnerskich punktach handlowych należących do klientów hurtowych. Łącznie w całej Polsce jest 67 miejsc, w których obecny jest Olsen z kolekcją odzieży dla kobiet.

Za ekspansję marki na polskim odpowiada Olsen Fashion sp. z o.o. Za granicą marka należy do Olsen GmbH & Co. KG. Olsen jest firmą niemiecką z długoletnią tradycją. Na rynku polskim jest już niemal 20 lat. Marka Olsen przygotowuje 6 kolekcji w każdym roku. Salony sieci sprzedają t-shirty, bluzki, bluzy, koszule, spódnice, spodnie, kurtki i marynarki. Olsen oferuje również dodatki akcesoria tj. walizki, torebki, apaszki i paski.