Wizualizacja My Box Malbork

Planowane rozpoczęcie prac budowlanych przy My Box Malbork nastąpi w III kwartale 2012 roku. W obiekcie znajdzie się łącznie 15 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorem malborskiego retail parku jest Eyemaxx Real Estate, a otwarcie obiektu przewidziano na III kwartał 2013 roku.

My Box Malbork jest zlokalizowany w zachodniej części miasta, przy Al. Rodła. – Jest to bardzo dobra lokalizacja handlowa – mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist z firmy Retail Concept. – Na jej atrakcyjność wpływają: z jednej strony bliskie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, z drugiej położone nieopodal markety operatorów spożywczych, w tym otwarte w 2011 r. Tesco, które jest elementem kompleksu handlowego.

Pozwolenie na budowę My Box Malbork uprawomocniło się w połowie maja.

Projekt My Box Malbork to koncept, którego centrum stanowi lokalny park handlowy ze sklepami znanych marek i bezpośrednimi wejściami do nich prosto z parkingu. Dzięki temu klienci mają łatwy dostęp do lokali, a ekspozycje najemców są bardzo dobrze widoczne. Dla klientów przeznaczono 221 miejsc parkingowych.

Grupa Eyemaxx Real Estate została założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 90. Firma zajmuje się realizacją nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Szczególnie w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Serbii oraz Polsce. Realizuje obiekty dla międzynarodowych i regionalnych sieci handlowych i hipermarketów m.in, C&A, Intersport, Rewe, Bauhaus, Takko, Deichmann, Rossmann.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Retail Concept. Firma swoje projekty zamierza przedstawić podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 (stoisko nr 3,51). Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl