Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek

W drugiej połowie września 2012 roku duet projektantów – Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek – otworzy butik w Galerii Mokotów. Salon Bohoboco, o powierzchni 60 mkw. znajdzie się na poziomie pierwszym centrum w części zwanej Złotą Aleją, w sąsiedztwie innych marek modowych.

Wnętrze butiku stylem nawiązywać będzie do elegancji paryskich domów mody. – To będzie wyjątkowe miejsce, z miłym i ciepłym klimatem – mówi Kamil Owczarek. – Skrzypiącą, drewnianą podłogę w kolorze białym, zestawimy z zadziornymi graffiti na ścianie i industrialnymi dodatkami.
Bohoboco wyróżnia charakterystyczny, kobiecy styl, będący mieszanką awangardy i elegancji.

– Zdajemy sobie sprawę, że większość Polaków robi zakupy właśnie w centrach handlowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie butiku w jednym z najpopularniejszych tego typu miejsc w Warszawie. Dla nas będzie to zupełnie inny wymiar kontaktu z klientkami – mówi Michał Gilbert Lach.

Odzież projektowaną przez duet Bohoboco można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w warszawskiej dzielnicy – Mokotów. Galeria należy do Unibail-Rodamco. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.