Wizualizacja CH Max po rozbudowie

– Rozbudowę naszego centrum zaplanowaliśmy etapowo, dzięki czemu utrzymamy dotychczasowy standard obsługi klienta w czasie prac budowlanych – mówi Michał Stec, przedstawiciel inwestora. Jak podkreśla- obecnie trwają zaawansowane prace związane z rozbudową kompleksu.

– Rozpoczęliśmy realizację łącznika między dwiema częściami centrum. Oddamy go do użytku w listopadzie. Kolejnym etapem będzie budowa trzykondygnacyjnego obiektu, w którym oprócz lokali handlowych będą dwa poziomy parkingu. Nowy budynek będzie zintegrowany z istniejącym obiektem handlowym.

Po zakończeniu rozbudowy powierzchnia centrum zwiększy się z 9 do 14 tys. mkw.

CH Max znajduje się w centrum Chrzanowa tuż przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych miasta: ulic Trzebińskiej i Szpitalnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dworce PKP, PKS i przystanki komunikacji miejskiej, co zapewni klientom dogodny dojazd z każdego rejonu miasta.

Koncepcję rozbudowy przygotowało biuro architektoniczne BOSE International, które jest autorem takich projektów, jak Silesia City Center czy Bonarka w Krakowie.

W CH Max znajduje się obecnie 65 sklepów i lokali usługowych. Wśród najemców są właściciele  takich marek, jak: Piotr i Paweł, Reserved, Empik, CCC, Deichmann, Rossmann czy Media Expert. Docelowo po rozbudowie zwiększy się liczba lokali do 90 oraz liczba miejsc parkingowych z 310 do 405.

Inwestorem Centrum Handlowego Max w Chrzanowie jest firma Stec sj, natomiast za komercjalizację odpowiada spółka Retail Concept, której projekty będzie można poznać podczas wrześniowego forum Shopping Center Forum 2012.