Andrzej Mordarski

Firma AnGoland oferuje wózki na zakupy dla dzieci  zwane Bumbusiami. Zostały one zaprojektowane jako pojazdy multimedialne zapewniajace też bezpieczeństwo dziecka. Jak podkreśla Andrzej Mordarski, właściciel firmy AnGoland jej oferta jest skierowana nie tylko do wielkich, ale także mniejszych centrów handlowych.

– Koszty związane z obsługą stanowiska są zbyt wielkie. Specjalnie dla mniejszych placówek opracowaliśmy Busiomat, czyli automat do wypożyczania Bumbusiów. Dzięki Busiomatowi klient może sam sobie wypożyczyć Bumbusia, a my poprzez to możemy obniżyć cenę za wypożyczenie. Taki automat znacznie redukuje koszty, możliwe jest np. usytuowania go na niewielkiej przestrzeni z kilkoma tylko Bumbusiami –  mówi Andrzej Mordarski.

-Nie przeszkadza to również w ustawieniu Busiomata w większych centrach handlowych. Wszystko zależy od inwencji i wygospodarowania miejsca pod nasze urządzenie. Często zdarza się, że brakuje miejsca na ustawienia całej naszej wypożyczalni, wówczas idealnym rozwiązaniem jest Busiomat.

Firma planuje obecnie współpracę z nowo budowanymi centrami handlowymi nie tylko w Polsce.

– Firma AnGoland jest firmą o stabilnej pozycji na rynku, zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników z różnych branż. Nasz produkt jest bardzo dobrze postrzegany na rynku przez klientów a także tych którzy nam zaufali, swoją szansę widzimy w dalszej rozbudowie firmy. Mamy nadzieję na współpracę z nowopowstającymi centrami handlowymi w Polsce i za granicą.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz naszego stanowiska targowego na Shopping Center Forum 2012 w Warszawie.

Więcej na temat firm biorących udział w Shopping Center Forum 2012 na stronie www.scf2012.retailnet.pl.