Wizualizacja Galerii Galena

Galeria Galena, której inwestorem jest P.A. Nova SA powstanie w śródmieściu Jaworzna, na działce o powierzchni 6,1 ha. Obiekt będzie zlokalizowany naprzeciw Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ulicy Rzemieślniczej. Dwukondygnacyjna galeria o łącznej powierzchni najmu blisko 45 tys. mkw. pomieści około 130 sklepów i punktów usługowych.

W Galerii Galena, najemcą będzie też m.in. wielosalowe kino. Spółka nie wyklucza wprowadzenia do Galerii klubu fitness, o powierzchni od 1,5 tys mkw. W obiekcie znajdzie się podziemny parking na około 820 samochodów. Planowane otwarcie Galerii Galena to 2014 rok.

– Zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie obiektu o dwóch kondygnacjach handlowych – parter i piętro – które będą odpowiednio sprofilowane. Tenant Mix jest tak opracowany, aby obie kondygnacje galerii w równym stopniu były atrakcyjne zarówno dla klientów jak i  naszych przyszłych najemców – powiedziała Hanka Krzyżańska dyrektor ds. ekspansji, P.A. Nova.

– Uważamy, że tylko poprzez przypisanie każdej kondygnacji odpowiedniego przeznaczenia oraz poprzez sukcesywną i konsekwentną realizację przyjętych założeń, komercjalizacja dwukondygnacyjnej galerii przyniesie pożądany efekt. Lokale modowe, poza lokalami o dwóch kondygnacjach handlowych zlokalizowane są wyłącznie na pierwszym piętrze.

Oferta handlowa galerii będzie skierowana przede wszystkim do ludzi młodych, którzy poszukują modnych ubrań, obuwia i dodatków. Na parterze galerii – oprócz hipermarketu spożywczego, hipermarketu DIY oraz 2-3 sklepów modowych znanych marek, które swoją ofertę będą mogły zaprezentować na dwóch kondygnacjach handlowych – znajdą się liczne salony obuwnicze,  sklepy z asortymentem sportowym, punkty usługowe takie jak pralnia chemiczna, piekarnia, punkt dorabiania kluczy, salony gsm.

Piętro galerii przeznaczone jest na sklepy z modą damską, męską, dziecięcą, akcesoria, kino wielosalowe oraz wielko powierzchniowy sklep branży agd rtv. Na piętrze została również zaprojektowana nowoczesna strefa gastronomiczna oraz liczne kawiarnie.

Najemcy będą mogli zapoznać się z projektem Galerii Galena podczas 8-minutowej prezentacji multimedialnej Project Flash, która odbędzie się w ramach Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. P.A. Nova SA na forum przy stoisku nr 1.91 przedstawi jeszcze dwa projekty, które realizuje m.in.: Galerię Miodową w Kluczborku oraz Galerię Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.scf2012.retailnet.pl

P.A. Nova SA oferuje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Spółka wynajmuje też powierzchnie we własnych obiektach.