Salon Pako Lorente

Spółka Pako Lorente to polski producent odzieży męskiej. Obecnie w sieci sklepów marki funkcjonuje 20 salonów. W planach są otwarcia kolejnych salonów. Przedstawiciele firmy opowiedzą o koncepcie i ekspansji marki podczas forum Shopping Center Forum 2012, które odbędzie się we wrześniu w Warszawie.

Firma poszukuje lokali głównie w galeriach handlowych; w miastach o średniej lub dużej wielkości. Średnia wielkość salonów sieci to 70 mkw. Oferta Pako Lorente skierowana jest do mężczyzn. Grupą docelową sieci są panowie poszukujący eleganckich garniturów, koszul i niezbędnych dodatków.

Pako Lorente s.c. w ubiegłym roku uruchomiła pięć nowych salonów ( w kieleckiej Galerii Echo, wrocławskim Magnolia Park, poznańskim Centrum Factory Outlet, płockim CH Tayger oraz w Galerii Focus Mall w Zielonej Górze) . W planach na ten rok są otwarcia kolejnych pięciu, m.in. w Ptak Outlet, największym centrum outletowym powstającym w Rzgowie koło Łodzi.

Oprócz salonów w Polsce, kolekcje firmy dostępne są także w sklepach na Ukrainie, Słowacji, Węgrzech w Czechach i w Norwegii, gdzie spółka posiada swoje przedstawicielstwa.

Więcej o strategii firmy będzie można dowiedzieć się podczas Shopping Center Forum 2012, na którym będą obecni przedstawiciele zarządu spółki oraz dyrektor ds. rozwoju sieci.

Więcej o najważniejszym spotkaniu branży na www.scf2012.retailnet.pl.