Wizualizacja Retail Parku Puławy

Retail Park Puławy zlokalizowany jest w centrum Puław przy ul. Generała Fieldorfa Nila. Inwestorem projektu jest spółka celowa powołana przez FIZ Deweloperski Nieruchomości Komercyjnych Satus oraz krakowskiego dewelopera Biuro Inwestycji Kapitałowych SA.

Retail Park Puławy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie takich obiektów handlowych jak: Galeria Zielona, Kaufland, Brico Depot, oraz Carrefour. W skład kompleksu handlowego wchodzą dwa budynki. Pierwszy oddano do użytku w grudniu 2011 roku. Drugi w marcu tego roku. Łączna powierzchnia najmu to 2,7 tys. mkw. Dla klientów przeznaczono parking naziemny z 56 miejscami na samochody.

Do głównych najemców obiektu należą Media Expert, Biedronka, a także sklepy sieci Pepco i Drogeria Natura.

Park handlowy został w całości oddany do użytku w marcu 2012 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SMS Development. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Royal Projekt z Radomia. Zarządcą obiektu jest spółka BIK 2 sp. z o.o. Kontakt w sprawie najmu należy bezpośrednio nawiązać ze spółką BIK SA. Retail Park Puławy jest skomercjalizowany w stu procentach.

– Nasz obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta Puławy w sąsiedztwie innych obiektów handlowych. Jest to typowy retail park pozwalający na sprawne i szybkie dokonywanie zakupów przez klientów. Retail Park Puławy jest doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej w tej okolicy i wraz z pozostałymi obiektami tworzy największą przestrzeń handlową w mieście – mówi Bartłomiej Solik, manager ds. rozwoju Biura Inwestycji Kapitałowych SA.

Firma Biuro Inwestycji Kapitałowych SA z siedzibą w Krakowie została założona w 1996 roku. Od 2000 roku funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizując się w budowie i wynajmie powierzchni magazynowych. W obiekty handlowe firma inwestuje od 2010 roku.

Wiecej o projektach przygotowanych przez inwestorów na Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 można przeczytać na stronie www.scf2012.retailnet.pl.