Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development
Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development

TK Development podkreśla, że udział w Shopping Center Forum 2012 daje możliwość zaprezentowania inwestycji w Polsce szerokiej grupie odbiorców. Firma zdecydowała się na stoisku 5,5 przede wszystkim przedstawić nowy projekt centrum handlowego w Jeleniej Górze.

Ponadto TK Development zaprezentuje  zrealizowane już inwestycje: Galerię Sandecja w Nowym Sączu i Galerię Tarnovia w Tarnowie. Z projektami inwestora można się zapoznać na stronie www.scf2012.retailnet.pl

Projekt Centrum Handlowego w Jeleniej Górze prezentowany przez TK Development podczas SCF&TF 2012 jest zlokalizacowany w centrum miasta – tuż przy Starówce. Jak podkreśla inwestor – obiekt jest doskonale widoczny z głównej drogi miasta i może liczyć na naturalny przepływ kilku milionów potencjalnych klientów rocznie ze zintegrowanego z centrum handlowym dworca autobusowego.

Łączna powierzchni  galerii to 56 tys. mkw., w tym powierzchni najmu 24 tys. mkw. W obiekcie może się znaleźć około 115 lokali handlowo-usługowych.

Tegoroczna edycja SCF&TF- podkresla Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development- idealnie wpisuje się swoim terminem w początek procesu inwestycyjnego Centrum Handlowego w Jeleniej Górze i pozwala przedstawicielom TK Development nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnymi najemcami.

– Już teraz obserwujemy duże zainteresowanie projektem w Jeleniej Górze wśród czołowych najemców, zwłaszcza z branży mody. Dwudniowe spotkanie branżowe zorganizowane na tak dużą skalę będzie znakomitą okazją, by najemcy z różnych branż otrzymali rzetelne i najświeższe informacje i zapoznali się z planami inwestycji – mówi Zygmunt Chyla.

– Przygotowaną na targi ofertę powierzchni handlowych- dodaje-  kierujemy przede wszystkim do najemców, którzy o projektach TK Development będą mieli szansę porozmawiać bezpośrednio z kierownikami ds. najmu, obecnymi na stoisku firmowym 5.5.