Salon sieci 50 Style

W 2012 roku MIG planuje otwarcie 15 salonów 50Style oraz 8 salonów Sizeer. Więcej o planach i działaniach firmy będzie można się dowiedzieć podczas Shopping Center Forum w Warszawie, najważniejszym branżowym wydarzeniu w którym wezmą udział przedstawiciele MIG.

Wiecej o informacji o Shopping Center Forum można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl

Marketing Investment Group jest właścicielem salonów Sizeer, 50 Style, Symbiosis. Na rynku funkcjonuje od 1989 roku. W planach firmy jest rozwój sieci sklepów, testowanie nowej koncepcji salonów Symbiosis i tworzenie w Polsce pełnowartościowego rynku e-commerce.

MIG jest wyłącznym dystrybutorem marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Mizuno, Confront, Feewear oraz centrum zaopatrzenia klubów sportowych Pro-Game. Od samego początku firma była związana ze sprzedażą markowych produktów sportowych. Ostatnio MIG podpisał z marką Lotto umowę licencyjną i jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki w Polsce.

Obecnie grupa MIG prowadzi ok 130 sklepów w konceptach : Sizeer, 50 Style, Timberland, Umbro, Symbiosis, Lacoste/Bench. Firma prężnie rozwija także kanał sprzedaży e-commerce, poprzez e-sizeer.com, Timberland.pl, 50style.pl oraz GaleriaMarek.pl.