Salon sieci Hugo Boss

W Galerii Mokotów otwarto nowy salon marki Hugo Boss. Butik znajduje się na pierwszym poziomie centrum handlowego, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Versace Collection i zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw. Sklep urządzony jest w nowoczesnym i eleganckim stylu i można w nim znaleźć linie odzieży damskiej oraz męskiej. Ponadto klienci salonu będą mogli nabyć akcesoria oraz zaopatrzyć się w kolekcję Boss Orange skierowaną zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Salon w Galerii Mokotów jest szóstym salonem firmowym marki Hugo Boss w Polsce. W stolicy poza Galerią Mokotów działa także butik w Złotych Tarasach. Do tej pory poza Warszawą zostały otwarte butiki marki w: Krakowie, Lublinie, Bydgoszczy i Łodzi. Wszystkie znajdują się w centrach handlowych. Za rozwój sieci Hugo Boss w Polsce i na świecie odpowiada firma Hugo Boss AG. Marka dostępna jest także w Polsce w sieciach multibrandowych np. Royal Collection czy Peek & Cloppenburg. Hugo Boss AG. prowadzi też sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego. 

Galeria Mokotów należy do Unibail-Rodamco. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino oraz parking na 2300 samochodów. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w całości.