Salon sieci Greenpoint

Krakowska spółka Fandango projektująca, produkująca i sprzedająca damską odzież i akcesoria pod marką Greenpoint otworzy swój kolejny punkt sprzedaży. Nowy sklep znajdzie się w Galerii Miodowej w Kluczborku. Butik marki zajmie powierzchnię 96 mkw. i znajdzie się w nim pełna kolekcja marki składająca się z odzieży i modowych dodatków.

W ostatnim czasie firma Fandango otworzyła także salon własny w Zabrzu w Centrum Handlowym M1. Ten punkt sprzedaży zajął w centrum podobną powierzchnię – 97 mkw.

Firma Fandango Jan Orłowski – spółka jawna, do której należy sieć Greenpoint poszerza regularnie liczbę salonów swojej marki. Spółka posiada łącznie 72 sklepy. 51 z nich to salony własne należące do firmy Fandango, kolejne 21 zostało otwartych na zasadach franczyzy. W 2005 roku firma Fandango rozpoczęła budowę sieci franczyzowej. Przewidywana suma inwestycji i jej koszt jest rozpatrywany indywidualnie. Od franczyzobiorcy wymagany jest m.in. lokal o powierzchni od 80 do 120 mkw. w mieście pow. 50 tys. mieszkańców.