Ptak Outlet

Zarząd Centrum Targowego Ptak SA  poinformował, że podpisał umowę najmu z firmą Eterna, która w Ptak Outlet, w Rzgowie koło Łodzi otworzy swój pierwszy sklep outletowy w Polsce. Zacznie on działać 13 października 2012.

Do tej pory artykuły tej niemieckiej firmy sprzedawane były na rynku polskim wyłącznie w sklepach innych marek. Tym razem właściciele Eterny zdecydowali się otworzyć swój własny sklep firmowy. Na powierzchni 150 mkw. będzie można kupić odzież i akcesoria niemieckiego producenta po obniżonych cenach.  Eterna specjalizuje się w produkcji koszul, bluzek i akcesoriów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Szeroki zakres oferty – od casual do premium – oraz oryginalne wzornictwo to znaki charakterystyczne niemieckiej firmy. Tylko na terenie Niemiec Eterna posiada ponad 50 sklepów firmowych.

Zarząd Centrum Targowego Ptak SA wyraził poinformował, że ma nadzieję, że pozyskanie takiego najemcy to wyraźny sygnał dla kolejnych zagranicznych kontrahentów zachęcający do inwestowania w naszym kraju oraz otwierania kolejnych sklepów firmowych na terenie Ptak Outlet.

Doradcą komercjalizującym obiekt jest Blue Ocean Investment Group sp z o.o. (BOIG).

Inwestor, firma komercjalizująca i najemcy powstającego w Rzgowie największego centrum outletowego Ptak Outlet będą wystawcami i uczestnikami wrześniowego forum Shopping Center Forum&Trade Fair 2012. Więcej o tym wydarzeniu na www.scf2012.retailnet.pl