Wizualizacja Factory Warszawa Annopol

– Podczas tegorocznego Shopping Center Forum zaprezentujemy wszystkie inwestycje z portfolio Neinver Polska. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję przyjrzeć się pięciu projektom działającym pod marką Factory, czyli powstającemu w tej chwili największemu na Mazowszu centrum outlet Factory Warszawa Annopol oraz już istniejącym centrom wyprzedażowym Neinvera w stołecznym Ursusie, we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie – mówią przedstawiciele firmy Neinver.

– Opowiemy też o zmianach wprowadzonych w ofercie i sposobach zarządzania poznańską Galerią Malta. Dużo uwagi poświęcimy wkraczającej w ostatnią fazę budowie Galerii Katowickiej – najbardziej unikalnej i największej tego typu inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej. Niedawno zakończyliśmy komercjalizację handlowej części dworca kolejowego, będącego częścią Galerii Katowickiej, której otwarcie zaplanowaliśmy na II kwartał 2013 roku.

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Firma posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości, obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii i Polski i od lat pozostaje liderem na tych rynkach.