Wizualizacja Galerii Narew

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 10 ha. Połowę działki zajmuje część handlowa obiektu. Na przełomie lipca i sierpnia 2012 roku do grona najemców galerii dołączyły nowe marki m.in.: salon obuwniczy Centro (pow. 350 mkw.), CCC (pow. 500 mkw.), butik jubilerski Best Jewellery i Diament oraz sklep odzieżowy New Yorker (pow. 850 mkw.).

– Wynajęcie powierzchni handlowej przez Centro to kolejna umowa najmu podpisana w ciągu ostatnich tygodni. W tej chwili finalizujemy kolejne umowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni
z zainteresowania, jakie najemcy okazują Galerii Narew. Mamy nadzieję, że dzięki wprowadzaniu nowych marek, jak Centro, New Yorker, CCC  czy sklepy z biżuterią, oferta Galerii Narew stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna dla mieszkańców Łomży i regionu – mówi Henryk Rytwiński, Leasing&Development Director.

W Galerii Narew znajdzie się ok. 100 sklepów m.in. Real, Castorama, H&M, restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere). Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 1300 miejsc.

Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Eko System z Białegostoku, która w swoim portfolio posiada budynki takie jak: Galeria Podlaska, Browar Poznań, Browar Białystok oraz Centrum Logistyczne Tradis. Nadzór techniczny nad inwestycją sprawuje firma EC Harris. Projekty wykonały firmy: Broadway Malyan Polska, Waterman International Polska, Strada, MP Consulting, Archi+ oraz VSF-Creative.

Centro to międzynarodowa sieć salonów z obuwiem i akcesoriami (torebki, biżuteria). Asortyment każdego sklepu składa się z 2000 modeli obuwia. W Polsce działa już niemal 30 salonów marki Centro, a na całym świecie jest ich ponad 900. W ciągu kilku lat właściciel marki (C-Trade Sp. z o.o.) chce mieć swoje salony we wszystkich miastach, których liczba mieszkańców przekracza 50 tysięcy.

CCC to marka należąca do spółki NG2.. W okresie jednego roku firma oferuje blisko trzy tysiące wzorów obuwia. Grupa NG2 jest zdecydowanych liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów. Obecnie w Polsce działa ponad 300 salonów marki CCC.

New Yorker jest niemiecką marką odzieżową, która na rynku polskim pojawiła się w 1998 roku. Obecnie sieć New Yorker posiada łącznie 76 sklepów w całej Polsce. Kolekcje New Yorker składają się wyłącznie z marek własnych firmy: Fisbone oraz Fishbone Sister (odzież sportowa oraz streetwear), Amisu (moda kobieca), smog (moda męska), censored (bielizna i kostiumy kąpielowe).

Sieć Diament istnieje na polskim rynku jubilerskim od 1996 roku. W ofercie marki znajduje się  biżuteria.  Salon w Galerii Narew będzie dziewiątym punktem sprzedaży tej marki w Polsce.

Marka Best Jewellery posiada w swojej ofercie szeroki asortyment złotej i srebrnej biżuterii. Swoim Klientom oferuje różnorodną ofertę pierścionków, obrączek, naszyjników, łańcuszków i kolczyków. Sklep w Galerii Narew będzie ósmym punktem sprzedaży tej marki w Polsce, obecnie jest ona dostępna m.in. w Białymstoku (Galeria Biała), Bielsku Podlaskim, Siemiatyczach i Łapach.