Wizualizacja Galerii Kazimierz

W Galerii Kazimierz w Krakowie powstanie sklep marki Benetton Kids. Salon należący do sieci United Colors of Benetton, będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze centrum. Jego otwarcie zaplanowano na koniec września 2012 roku.

W ofercie sklepu Benetton Kids w Galerii Kazimierz znajdzie się odzież oraz obuwie dla dzieci. Podobnie jak wszystkie produkty marki Benetton, również oferta skierowana do najmłodszych charakteryzuje się wykonaniem z tkanin wysokiej jakości, modnymi krojami i ciekawymi wzorami.

-Odpowiadając potrzebom Klientów Galerii Kazimierz dokonujemy sukcesywnych wymian najemców. Proces rekomercjalizacji, który rozpoczął się w 2010 roku, cały czas trwa. To pozwala nam na wzmocnienie oferty centrum i tym samym jeszcze lepsze dopasowanie się do oczekiwań odwiedzających Galerię – mówi Dagmara Filipiak, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni handlowych w firmie Jones Lang LaSalle odpowiadającej za komercjalizację Galerii Kazimierz.

Galeria Kazimierz należy do  GTC. Ma ponad 38 tys. mkw. powierzchni handlowej na którrych znajduje się ponad 130 sklepów. W Galerii Kazimierz znajduje się też wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 1800 samochodów.