Sklep Saturn

Sieć Saturn należąca do Media Saturn Holding planuje dalszy rozwój w naszym kraju. Salony firmy mierzą średnio 4,5 tys. mkw. i znajdują się zarówno w centrach handlowych, jak i na terenie parków handlowych. Właściciel sieci już niebawem otworzy 17 salon w Polsce. Znajdzie się on w łódzkiej Manufakturze.Powierzchnia sklepu będzie wynosić 4,6 tys. mkw.

Wszystkie sklepy sieci oferują kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio oraz e-booków. Klienci mogą wybierać spośród marek światowych oraz polskich producentów. W ofercie salonów znajdują się zarówno popularne, jak i ekskluzywne produkty.

Pierwszy sklep sieci Saturn powstał w 1961 roku w Niemczech. Dziś marka jest obecna w 12 krajach (Austria, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luxemburg, Niemcy, Polska, Rosja, Szwajcaria, Węgry, Włochy i Turcja) i liczy ponad 460 marketów. W Polsce firma pojawiła się w październiku 2004 r. Dwa pierwsze sklepy sieci zostały uruchomione w Warszawie: w Centrum Handlowym Arkadia oraz Centrum Handlowym Janki. 

Wszystkie informacje o wrześniowym Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 można znaleźć na stronie www.scf2012.retailnet.pl.