Galeria Rumia

Należąca do Polimeni Galeria Rumia zanotowała znaczny wzrost odwiedzających ją klientów. Między rokiem 2010, a 2011 wyniósł on 45 procent, natomiast od początku pierwszego półrocza 2012 roku obiekt zanotował kolejne kilkunastoprocentowe wzrosty. Jak podkreślają przedstawiciele inwestora do wzrostu odwiedzalności przyczyniło się w dużym stopniu otwarcie Multikina.

– Pojawienie się tak znaczącego najemcy w obiekcie z pewnością miało wpływ na napływ kolejnych dzierżawców. Po otwarciu kina w galerii otworzyły się sklepy i punkty usługowe takich firm jak: Empik, T.Deker, Textill Market, Profesjonalna Pralnia, Soft Home, Estilo, Creative, Solo, Pomorskie Centrum Optyczne, Twin Lingerie, Pizzeria Felicita, Studio tańca Spin i Chandra – mówi Joanna Łacny, kierownik ds. marketingu i PR Galerii Rumia.

 – Do końca sierpnia 2012 roku swój punkt gastronomiczny otworzy również Asia Express, który zajmie ostatni wolny lokal w strefie foodcourt a tym samym komercjalizacja tej strefy wyniesie 100 procent.

Obecnie Galeria Rumia skomercjalizowana jest na poziomie 88 proc. Pod koniec września 2012 r. w centrum handlowym otwarty zostanie nowy klub fitness – będzie to należący do sieci klubów Dariusza Michalczewskiego Tyger Gym. Klub będzie największym i zarazem najnowocześniejszym obiektem tego typu w regionie. Na powierzchni ok. 800 mkw. znajdzie się m.in. sala do ćwiczeń siłowych i innych, sauny suche i parowe oraz solaria i bary.

Sieć Multikino również zachwala wyniki generowane w Galerii Rumia. – Multikino w Galerii Rumia to wielki sukces. W przeciągu minionego roku nasze kino odwiedziła ogromna liczba widzów, pomimo że jest to najmniejsze kino w sieci. Wyniki przekroczyły nasze oczekiwania – mówi Michał Kobiela, dyrektor Multikina w Galerii Rumia.

W Multipleksie Galerii Rumia na widzów czeka pięć sal z 850 miejscami. W multipleksie zastosowano nowoczesny system obsługi klientów polegający na wprowadzeniu kas, przy których można zakupić zarówno bilety jak i przekąski czy napoje. Jest to udogodnienie, dzięki któremu nie trzeba podchodzić dwa razy do osobnych kas.

Galeria Rumia to centrum handlowe, przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM oraz przy przystankach autobusowych komunikacji trójmiejskiej. Galeria Rumia mierzy ponad 40 tys. mkw. i oferuje klientom 460 miejscach parkingowych. W obiekcie znajduje się prawie 70 sklepów na trzech poziomach handlowych. Do głównych najemców należą: Delima, C&A, Reserved, Multikino, Cubus, Cropp Town, Apart, Pepco, Rossmann i CCC. Galeria została otwarta w 2009 roku.

Z przedstawicielami firmy Polimeni będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2012. Więcej informacji na stronie www.scf2012.retailnet.pl