Wizualizacja Oultet Park Szczecin

Kino Helios w Outlet Park Szczecin będzie mieć 7 klimatyzowanych sal i  ponad 1,4 tys. miejsc, w tym 14 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Będzie to 30. kino sieci Helios w Polsce. Zostanie ono otwarte jesienią, wraz z częścią galeryjną.

– Dotąd wynajęliśmy blisko 93 procent powierzchni galerii – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Ostatni najemcy, z którymi podpisaliśmy umowy to pizzeria Palermo i Levi’s.

Największa sala kina, sala numer 5, liczy 448 foteli i będzie wyposażona w scenę. Tam organizowane będą największe premiery, nie tylko filmowe. W Heliosie na Prawobrzeżu będzie też największa kawiarnia sieci – Cafe Helios i nowoczesne kasobary. W jego wyposażeniu znajdą się projektory cyfrowe, analogowe oraz 3D.

– Nasz Helios będzie dopiero trzecim kinem sieci wyposażonym w funkcjonalne kasobary. Dzięki połączeniu kasy i baru nie będzie trzeba stać w dwóch kolejkach, tylko w jednym miejscu kupić zarówno bilet, jak i przekąskę – tłumaczy Majewska.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łączących zalety centrum handlowo – rozrywkowego oraz centrum wyprzedażowego. Outlet Park oferować będzie w sklepach markowe produkty co najmniej 30 procent taniej od cen w regularnych sklepach, codziennie, przez cały rok. Dodatkowo podczas specjalnych akcji ceny będą jeszcze niższe, nawet o 90 procent od ceny detalicznej.