Salon Enjoy!

Spółka GoDan, właściciel sieci sklepów Enjoy! W swojej ofercie ma artykuły okolicznościowe i upominki. Obecnie firma posiada 7 sklepów własnych, 13 franczyzowych i partnerskich działających również na zasadach shop-in-shop.

– Zakładamy umocnienie pozycji na polskim rynku. Strategia zapewnia długoterminowy rozwój modelu biznesowego, docelowo wzrost przychodów firmy oraz rentowność rozwijanych systemów sprzedaży. Sklep Enjoy! z artykułami okolicznościowymi jest konceptem niszowym i oryginalnym. W większości miast nie posiada w ogóle konkurencji. Jesteśmy świadomi naszego potencjału i niskiego nasycenia rynku tego typu asortymentem. Z roku na rok notujemy wzrost sprzedaży i tę dynamikę prognozujemy utrzymywać – powiedziała redakcji Retailnet.pl. Dorota Brzozowiec, menedżer ds. sprzedaży i rozwoju marki Enjoy!

Firma zamierza otworzyć kilkanaście nowych punktów sprzedaży. Sklepy własne znajdują się głównie w centrach handlowych, m.in. w Złotych Tarasach, Arkadii, Manufakturze, są to sklepy o powierzchni ok. 100 mkw. Sklepy franczyzowe i partnerskie to mniejsze lokale ok. 50 mkw. znajdujące się też przy głównych ulicach i deptakach.

Właścicielem marki Enjoy! jest firma GoDan. Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 270345. Powstała w 1991 roku. Zaczynała od działalności skupiającej się głównie na sprzedaży balonów foliowych. Z czasem rozszerzała swoją działalność. Obecnie GoDan działa w obszarze produkcji i dystrybucji artykułów okolicznościowych – od produktów party, balonów, dekoracji po upominki, stroje karnawałowe oraz wszelkie produkty związane z organizacją imprez. W swojej ofercie posiada bezkonkurencyjną gamę produktów licencyjnych. Organizuje też szkolenia z dekoracji balonowych. Niedawno spółka została wyłącznym przedstawicielem w Polsce największej na świecie firmy kostiumowej Rubie’s z USA.