Salon Ski Team

Właściciel sieci sklepów ze sprzętem i odzieżą sportową Ski Team powierzył firmie Forbis Group wykonanie salonu w Parku Handlowym Futura w Krakowie. – Ten projekt był dla nas wyjątkowo ciekawy ze względu na aranżacje dużej powierzchni i zróżnicowany asortyment, który wymaga nie tylko estetycznej oprawy, ale przede wszystkim funkcjonalnych i wygodnych rozwiązań – mówi Marcin Powierza członek zarządu spółki Forbis Group.

Do zakresu prac Forbis Group należały prace adaptacyjno – budowlane, instalacyjne oraz produkcja mebli. W salonie o powierzchni 1020 mkw. asortyment sportowy został efektownie wyeksponowany na funkcjonalnych meblach. Jasne meble z elementami szkła i stali podkreśliły nowoczesny charakter sklepu, a rozwiązania architektoniczne uczyniły powierzchnię przestronną i przyjazną dla konsumentów.

Firma Forbis Group oferuje kompleksowe usługi aranżacji i wyposażenia powierzchni handlowo-usługowych. Spółka specjalizuje się w nadzorze architektonicznym i budowlanym powierzchni komercyjnych (od projektu poprzez produkcję mebli i instalacje branżowe) oraz projektowaniu i realizowaniu autorskich konceptów.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych, akcesoryjnych i gastronomicznych marek z segmentu premium jak również sklepów wielko powierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów. Firmę wyróżnia doświadczenie we współpracy z klientami takimi jak Max Mara Fashion Group, Burberry, Baltona SA, Prima Moda czy Bose. Realizacje firmy można znaleźć również w Kazachstanie, Włoszech, Rumunii, Niemczech czy na Ukrainie.