W portfolio spólki P.A. Nova jest Galeria Miodowa

Galeria Miodowa, zarządzana przez Grupę Kapitałową P.A. Nova SA, której otwarcie odbyło się 24 sierpnia 2012 roku w Kluczborku, powierzyła liczenie swoich klientów firmie Reveal Systems –  dostawcy nowoczesnych zintegrowanych systemów liczących klientów galerii handlowych i sieci sklepów.

Podczas pierwszego weekendu otwarcia galerii system Reveal odnotował 30 tys. odwiedzających ją osób. To bardzo dobry wynik, w liczacym 25 tys. mieszkańcow Kluczborku.

Galeria Miodowa położona jest w północnej części miasta, zajmując ponad 12 tys. mkw. Największą powierzchnię obiektu stanowi Tesco, ponadto galeria oferuje klientom szeroką ofertę z zakresu mody, zdrowia i urody.

Reveal Systems zainstalował w Galerii Miodowej rozwiązanie o nazwie FAST–TRACK. Projektując system dla Miodowej połączył dwie technologie zliczania w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko błędu. Część integralną FAST-TRACK stanowi rozbudowany system raportujący i analizujący dane ASSET-TRACK. Co ważne, system można w pełni dostosować do wymagań klienta, dodawać potrzebne raporty. Narzędzie dostarcza zarządcy szczegółowych informacji o odwiedzalności galerii, dostępnych on-line na bieżąco – można odświeżać je nawet co 5 minut. FAST-TRACK umożliwia sprawdzenie, w jakich okresach czasu centrum cieszy się największą popularnością, jak długo klienci przebywają w danym miejscu, czy to przekłada się na dokonywanie zakupu oraz jakie inne czynniki wpływają na odwiedzalność i efektywność zabiegów marketingowych.

Firma Reveal Systems pojawiła się na polskim rynku w 2003 roku.  Swoje rozwiązania wprowadziła m.in. w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, Starym Browarze, Blue City, Bonarka City Centre, Silesia City Centre, Centrach M1 oraz  europejskich centrach Fashion House..