Wizualiacja obiektu

Armatura Kraków SA chce sprzedać lub wydzierżawić obiekty poprzemysłowe. Można je łatwo zaadaptować na cele handlowe- informuje spółka. Oferowana nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy wylotowej z Krakowa do Zakopanego.

W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się największe w Krakowie centrum handlowe Zakopianka, obejmującego obiekty handlowe m.in.: Carrefour, Castorama, Cinema City, Decathlon, a także galeria Solvay Park, Makro Cash & Carry oraz obiekty w budowie Meble Agata i Merkury Market.

Oferowane obiekty są w odległości 10 minut jazdy samochodem od lotniska Balice oraz od ścisłego centrum miasta. Znajdujące się w pobliżu zajezdnia autobusowa i pętla tramwajowa, zapewniają najwyższy możliwy w Krakowie poziom ruchu klientów.

Oferta obejmuje halę ekspozycyjno-handlową o powierzchni 9,7 tys. mkw. i 3,2 tys. mkw. zaplecza magazynowego, z możliwością zwiększenia powierzchni handlowej do 15,4 tys. mkw. i 4 tys. mkw. zaplecza magazynowego, zlokalizowana na działce o powierzchni 28,9 tys. mkw., zapewniającą około 365 miejsc parkingowych, z możliwością ich zwiększenia.

Drugi obiekt stanowi budynek handlowy o powierzchni użytkowej 1,14 tys. mkw. i 130 mkw. powierzchni biurowej i socjalnej, położony na działce o powierzchni 4,6 tys. mkw., z około 55 miejscami parkingowymi. Trzeci budynek posiada przeznaczenie biurowe.

Armatura Kraków wyraża zainteresowanie sprzedażą obiektów, ale jest także gotowa rozważyć dzierżawę, bądź koncepcje wspólnych przedsięwzięć.