Wizualizacja galerii Victoria Multicentrum w Chojnicach

Galeria handlowa Victoria Multicentrum ma powstać w Chojnicach, na terenie dawnych Zakładów Mięsnych. Będzie zlokalizowana w centrum miasta, w pobliżu miejskiego Starego Rynku, u zbiegu ulic Derdowskiego i Zielonej. W obiekcie znajdzie się docelowo ok. osiemdziesięciu najemców.

Wśród najemców znaleźć ma się także również kino z czterema ekranami, kręgielnia, a także centrum medyczne. Powierzchnia handlowa (GLA) Galerii Victoria sięgnie 16 tys. mkw. Dla klientów obiektu przewidziano zadaszony parking, który na dwóch piętrach pomieści ok. 360 samochodów.

Inwestor, Victoria Sobol spółka komandytowo- akcyjna, poinformował, że 24 sierpnia 2012 roku uzyskał pozwolenie na budowę obiektu. Właścicielem spółki jest Mariusz Sobol.

Chojnice to miasto powiatowe w północnej Polsce, na Kaszubach. Liczy ok. 40 tys. mieszkańców. W Chojnicach spółka Rank Progress buduje centrum handlowe Brama Pomorza. Powstać ma tam też powstać trzeci obiekt handlowy, realizowana przez Gabi Meble sp. z o.o., Galeria Chojnicka.